Modena Bytkowska 113

placeLokalizacja: Katowice

Bytkowska 113 to Twój szczęśliwy adres w Katowicach. Nowoczesna architektura, luksusowe wykończenie i topowa lokalizacja przy Parku Śląskim czynią tę inwestycje jedną z najbardziej atrakcyjnych w Katowicach.

W sprzedaży

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Bytkowska 113 to Twój szczęśliwy adres w Katowicach. Nowoczesna architektura, luksusowe wykończenie i topowa lokalizacja przy Parku Śląskim czynią tę inwestycje jedną z najbardziej atrakcyjnych w Katowicach. Wystarczy wyjść z budynku, przejść na drugą stronę ulicy Bytkowskiej i już jesteśmy w Parku Śląskim – jednym z największych śródmiejskich parków w Europie. Na powierzchni 535 hektarów można spacerować, biegać, jeździć na rowerze, rolkach, zwiedzić ZOO, korzystać z atrakcji Wesołego Miasteczka, kąpać się na kąpielisku „Fala” czy też odpoczywać w Ogrodzie Bylinowym, Ogrodzie Japońskim, na Dużej Łące lub w Rosarium. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z głównymi arteriami Śląska – 3 km do Drogowej Trasy Średnicowej, 5 km do Autostrady A4 oraz najpopularniejszymi miejscami w Katowicach – 5 km do Rynku, Spodka, Dworca Głównego, Silesii City Center i Galerii Katowickiej.

Architektura

Dwa designerskie apartamentowce łączą w sobie najnowsze trendy architektoniczne z funkcjonalnością i efektywnym wykorzystaniem przestrzeni. Projektując Bytkowską 113 architekci czerpali inspirację z najbardziej prestiżowych tego typu budynków w Europie. Ekskluzywna czerń połączona z jasnymi materiałami o strukturze i kolorze naturalnego drewna i dużą ilością przeszkleń podkreślają luksusowy charakter budynków.

Mieszkania

Klienci mogą wybierać spośród 82-mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażach od 30 m2 do 102 m2 z przestronnymi balkonami lub widokowymi tarasami, a w przypadku mieszkań na parterze także ogródkami. Miejsca postojowe zostały zlokalizowane w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym. Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt