Modena Ceglana 63

placeLokalizacja: Katowice

Modena Ceglana to drugi etap projektu budowy 4 budynków mieszkalnych znajdujących się w sąsiedztwie Parku Kościuszki w Katowicach. Etap zakłada budowę budynków nr 3 oraz nr 4 przy istniejących budynkach nr 1 i nr 2, które stale zdobywają coraz większe uznanie wśród mieszkańców osiedla. Niedawno rozpoczęto pracę nad budynkiem nr 3, który liczyć będzie 7 kondygnacji naziemnych oraz 94 funkcjonalne mieszkania. Pod budynkiem znajdować się będzie dodatkowy poziom przeznaczony na parking podziemny oraz komórki lokatorskie. Metraże mieszkań zaczynają się od 33 m2, a największe lokale sięgają do 68 m2 tworząc przestronne 2-, 3- i 4- pokojowe mieszkania.

188Mieszkań
6Pięter
1,6 kmod centrum
W sprzedaży
Przejdź do strony inwestycji

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Ceglana 63 to realizowane etapowo osiedle budynków wielorodzinnych z zaawansowaną infrastrukturą zewnętrzną. Osiedle położone jest przy ulicy Ceglanej, gdzie w sąsiedztwie znajduje się mnóstwo terenów zielonych i ścieżek rowerowych, m.in. Park Kościuszki, Park Doliny 3 Stawów, obiekty infrastruktury miejskiej, placówki oświatowe, szkoły i przedszkola. Vis a vis osiedla znajduje się niedawno wybudowany basen Brynów ze strefą SPA. Inwestycja posiada bardzo dogodną lokalizację pod względem komunikacji. 3 minuty od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy, do katowickiego Rynku i Galerii Katowickiej jest raptem 3 km, natomiast bliskość autostrady A4 i drogowej trasy średnicowej pozwala na wygodny dojazd samochodem do innych części Katowic, bądź poza miasto.

Architektura

Ceglana 63 to drugi etap projektu budowy 4 budynków mieszkalnych znajdujących się w sąsiedztwie Parku Kościuszki w Katowicach w obrębie dzielnicy Brynów. Etap zakłada budowę budynków nr 3 oraz nr 4 przy istniejących i oddanych do użytku budynkach nr 1 i nr 2. Na przyszłych właścicieli czekają mieszkania zaprojektowane z myślą o potrzebach mieszkańców dużego miasta, którzy pragną znaleźć odrobinę spokoju w swoich „4 kątach”, mając jednocześnie na wyciągnięcie ręki najbardziej strategiczne punkty stolicy Górnego Śląska jak i całej metropolii, dzięki świetnemu dojazdowi do głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Mieszkania

W II etapie inwestycji (budynek 3 i 4) łącznie zaprojektowane zostały 188 lokale mieszkalne wraz z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Metraże lokali zaczynają się już od 33m2, a największe sięgają do 68m2 tworząc przestronne 2-, 3- i 4- pokojowe mieszkania. Wszystkie mieszkania posiadają balkony bądź loggie, a te zlokalizowane na parterze dodatkowo ogródki, będące cenną oazą własnej zieleni. Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt