Modena Diamentowa i Szmaragdowa

placeLokalizacja: Siemanowice Śląskie

Diamentowa to kameralna inwestycja zlokalizowana na nowo powstałym osiedlu willowym w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków. Osiedle powstało w otoczeniu zieleni, a jednocześnie jest doskonale skomunikowane, gwarantujące wygodę i nowoczesne rozwiązania, niezależnie od stylu życia mieszkańców.

W sprzedaży

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Diamentowa to kameralna inwestycja zlokalizowana na nowo powstałym osiedlu willowym w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków. Osiedle powstało w otoczeniu zieleni, a jednocześnie jest doskonale skomunikowane, gwarantujące wygodę i nowoczesne rozwiązania, niezależnie od stylu życia mieszkańców. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się teren Parku Śląskiego, który daje możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego. Doskonale skomunikowana sieć dróg pozwala na szybki i sprawny dojazd do centrum miasta oraz sąsiadujących Katowic i Chorzowa, a także do głównych tras A4 oraz DTŚ, a także Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice.

Architektura i mieszkania

Inwestycję cechuje nowoczesna forma architektoniczna, wysoki standard wykończenia, ponadczasowa kolorystyka elewacji, duże przeszklenia, tarasy oraz doskonałe materiały użyte do budowy. Większy z budynków składa się z 11-przestronnych oraz ustawnych apartamentów (9 z nich dwu-kondygnacyjnych) z przynależnymi zacisznymi ogródkami. Metraże 2, 3, 4 – pokojowych apartamentów zaczynają się od 40 m2 i sięgają do 92 m2. Z kolei dwa mniejsze budynki składają się z 16 apartamentów każdy o metrażach od 80 m2 do 45 m2 i 4 pokojach. Przy budynkach znajdują się prywatne miejsca parkingowe.

Atrakcyjne działki

Dla Klientów, którzy mają indywidualne preferencje architektoniczne i pragną we własnym zakresie wybudować swój wymarzony dom, w ramach inwestycji przygotowaliśmy 7 niezwykle atrakcyjnych działek przy ul. Szmaragdowej o powierzchni ok. 500 m2 wraz z drogą dojazdową i wszystkimi mediami.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt