Modena Tatrzański Resort

placeLokalizacja: Białka Tatrzańska

Tatrzański Resort to nowo powstający kompleks luksusowych apartamentów usytułowanych w samym sercu Białki Tatrzańskiej – jednego z najciekawszych zakątków na Podhalu.

W sprzedaży

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Tatrzański Resort to nowo powstający kompleks luksusowych apartamentów usytułowanych w samym sercu Białki Tatrzańskiej – jednego z najciekawszych zakątków na Podhalu. Słynne „Termy Bania” i największy w Polsce ośrodek narciarski „Kotelnica” znajdują się około 1500 m od naszej inwestycji, przystanek Ski-Bus-a w odległości 50m, najlepsza restauracja „Litworowy Staw” w odległości 25 m, a także najbliżej znajdujący się wyciąg „Zebra” około 200 m.

Architektura

Forma projektowanego budynku łączy cechy współczesnej architektury podhalańskiej i lokalnego budownictwa z najnowszymi trendami alpejskich aparthoteli i rezydencji. Elewacja zewnętrzna z naturalnego drewna w połączeniu z dużymi przeszkleniami oraz wysokiej klasy stolarką aluminiową podkreśla ekskluzywny charakter budynku.

Mieszkania

Inwestycja składa się z 28 nowoczesnych apartamentów, których metraże zaczynają się od 28m2,a kończą na 56 m2. Lokale posiadają przestronne tarasy bądź ogródki stanowiące dla przyszłych właścicieli cenną oazę własnej zieleni. Bogata infrastruktura zewnętrzna zapewni szereg atrakcji przyszłym właścicielom: strefa SPA z sauną i banią, plac zabaw dla dzieci, specjalnie wydzielone miejsce na grilla. Pod budynkiem zaprojektowany został garaż podziemny wraz z narciarnią i rowerownią dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Tatrzański Resort jest idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt