Modena Teatralna 3

placeLokalizacja: Sosnowiec

Teatralna 3 to prestiżowy adres w Sosnowcu. Zlokalizowane w sercu Sosnowca vis a vis Teatru Zagłębia i obok centrum handlowego Plaza dwa nowoczesne apartamentowce o sześciu i siedmiu kondygnacjach to propozycja dla osób szukających luksusowego apartamentu w ścisłym centrum miasta.

Wkrótce w sprzedaży

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Teatralna 3 to prestiżowy adres w Sosnowcu. Zlokalizowane w sercu Sosnowca vis a vis Teatru Zagłębia i obok centrum handlowego Plaza dwa nowoczesne apartamentowce o sześciu i siedmiu kondygnacjach to propozycja dla osób szukających luksusowego apartamentu w ścisłym centrum miasta. W promieniu kilometra od inwestycji znajdują się wszelkie najważniejsze obiekty, urzędy, punkty handlowo-usługowe, gastronomiczne i miejsca relaksu, rozrywki i uprawiania sportu, a do tego tereny zielone i kąpielisko w rejonie „Stawików”.

Architektura

Architektura wzorowana jest na nowoczesnych gmachach z centrów wielkich miast europejskich. Monumentalna elewacja łącząca szarą cegłę z ekskluzywną czernią, szkłem i stolarką okienną w kolorze naturalnego drewna podkreśla prestiż tej inwestycji. Na wewnętrznym dziedzińcu między budynkami zaplanowany został zielony skwerek, w którym mieszkańcy będą mogli się zrelaksować.

Mieszkania

Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać pomiędzy ustawnymi 1, 2, 3, 4-pokojowymi mieszkaniami o metrażach od 31 m2 do 88 m2 z balkonami, natomiast apartamenty na wyższych kondygnacjach dysponować będą tarasami. Dwupoziomowy parking podziemny zapewni przyszłym mieszkańcom komfortowe miejsca parkingowe i sprawny wyjazd na wszystkie główne arterie komunikacyjne Sosnowca.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt